Force Shard krátky rukáv červený

Najlepšia ponuka

Na sklade • Viac variantov3,9 €13 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček3,57 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,81 €97 % • 1 879 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov4,5 €93 % • 499 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,49 €99 % • 10 014 recenziíShop roka '23 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €20 neoverených recenziíĎalšie informácie

Značka
Určenie
pánske
Obdobie
letné
červené

• , zakúpené v Koloshop.sk

Mam 180 cm a 85 kg. L-ko mi je totalne napasovane a nie je mi to prijemne. Dal som ho dcere, ktorej je trosku volne. Nemam ziadne vyhrady, zalezi to od strihu. Kupoval som na zaklade dresu Force T16 velkost L a ten mi je dobry.

Značka
Určenie
pánske
Obdobie
letné
červené

Cyklistický dres FORCE SHARD bol navrhnutý pre najnáročnejších cyklistov, ktorí vyžadujú funkčné materiály a kvalitné spracovanie. Strih trička je športový, vďaka čomu perfektne sedí na tele.

Charakteristika:

• Zips po celej dĺžke
  • 3 zadné vrecká
  • Elastický lem s protišmykovým silikónovým pásom
  • Protišmykové náramky,
  • Reflexné prvky
  • Materiál: 100% polyester

Tabuľka veľkostí je vo fotogalérii.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Koloshop.sk